stress.gr|προβολη μηνυματος

Κωδικός

426

Μήνυμα στις

29/06/04 22:01:01

Τίτλος

ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΨΔ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΛΙ

Mήνυμα

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.
ΕΙΜΑΙ 19 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΠΑΘΑ ΙΨΔ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ 2 ΣΥΝΟΜΙΛΙΚΩΝ ΜΟΥ.ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΚΟΨΑ ΤΟ SEROXAT ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΣΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΦΟΤΟΥ ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ(ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ).ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΦΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

ΝΑ ΔΥΜΟΣΙΕΥΤΗΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ.ΕΙΜΑΙ ΑΝΓΧΩΜΕΝΟΣ

Ημερομηνία απάντησης

2004-08-25 11:54:33

Aπάντηση μηνύματος

Φαίνεται ότι το πρόβλημα του άγχους που σας προκάλεσε τα δυσάρεστα συμπτώματα δεν αντιμετωπίστηκε πλήρως ή αναζωπυρώθηκε μετά την ένταση των εξετάσεων. Θα ήταν καλό λοιπόν να επισκεφτείτε ξανά το γιατρό σας και να ακολουθήσετε μια τη θεραπεία για περισσότερο διάστημα και πιο ολοκληρωμένα. Πιθανώς η παρακολούθηση μια ψυχοθεραπευτικής διαδικασίας να βοηθούσε στην μονιμοποίηση των θετικών αποτελεσμάτων που παρουσιάζει η φαρμακευτική αγωγή.

Με εκτίμηση
Π.Σ.

Περι

Το stress είναι μια οραγανωμένη προσπάθεια του ψυχιατρικού τμήματος του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων για την έγκυρη ενημέρωση του κοινού στις συνήθεις ψυχιατρικές διαταραχές.

Stressteen

Η σελίδα των εφήβωνstressteen

Παν. Ιωαννινων

Παν. Ιωαννίνων