stress.gr|προβολη μηνυματος

Κωδικός

465

Μήνυμα στις

10/09/04 19:08:46

Τίτλος

Προβλήματα με Seroxat

Mήνυμα

Υπάρχει περίπτωση η πολύμηνη χρήση seroxat να δημιουργήσει αισθήματα επιθετικότητας και τάσεις αυτοτραυματισμού όταν ο οργανισμός αποκτά tolerance σε μια συγκεκριμένη δόση? Μήπως τα προαναφερόμενα είναι ένδειξη ανάγκης για αύξηση της δόσης ή πιθανόν κατάργησή της?

Ημερομηνία απάντησης

2004-09-21 20:09:03

Aπάντηση μηνύματος

Μου φαίνεται απίθανο τα προβλήματα που αναφέρετε να οφείλονται στο Seroxat, ούτε είμαι σίγουρος εάν χρειάζετε αύξηση δόσης. Είστε σίγουρος ότι δεν έχει σχέση με άλλους παράγοντες που μπορεί να επιδρούν σε έναν άνθρωπο;


Με εκτίμηση,

Περι

Το stress είναι μια οραγανωμένη προσπάθεια του ψυχιατρικού τμήματος του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων για την έγκυρη ενημέρωση του κοινού στις συνήθεις ψυχιατρικές διαταραχές.

Stressteen

Η σελίδα των εφήβωνstressteen

Παν. Ιωαννινων

Παν. Ιωαννίνων